  • SG-210STF 24.0000MS3
SG-210STF 24.0000MS3
advertisement
Manufacturer No:
SG-210STF 24.0000MS3
HK JDW NO:
262-SG-210STF 24.0000MS3
Step5Bar-code shipping tag
SG-210STF 24.0000MS3
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    SG-210STF
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    1.6V~3.6V
  • Frequency
    24MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    CMOS
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    2.2mA
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm