  • SG-8002CA 30.0000M-PCML3
SG-8002CA 30.0000M-PCML3
advertisement
Manufacturer No:
SG-8002CA 30.0000M-PCML3
HK JDW NO:
262-SG-8002CA 30.0000M-PCML3
Package:
4-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
SG-8002CA 30.0000M-PCML3
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    SG-8002CA
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Part Status
    Active
  • Type
    XO (Standard)
  • Terminal Finish
    Gold (Au)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    30MHz
  • Frequency Stability
    ±100ppm
  • Output
    CMOS
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    28mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    16mA
  • Height Seated (Max)
    0.059 1.50mm