  • SG-8003CA24.4196M-SELB
SG-8003CA24.4196M-SELB
advertisement
Manufacturer No:
SG-8003CA24.4196M-SELB
Manufacturer:
Epson
HK JDW NO:
262-SG-8003CA24.4196M-SELB
Package:
SMD/SMT
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SG-8003CA24.4196M-SELB
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    24.4196MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Operating Supply Voltage
    1.8V
  • Load Capacitance
    15pF