  • SG-9101CG-C20PHCCC
SG-9101CG-C20PHCCC
advertisement
Manufacturer No:
SG-9101CG-C20PHCCC
HK JDW NO:
262-SG-9101CG-C20PHCCC
Step5Bar-code shipping tag
SG-9101CG-C20PHCCC
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Voltage - Supply
    1.62V~3.63V
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    3.7mA
  • Available Frequency Range
    670kHz~20MHz
  • Spread Spectrum Bandwidth
    ±2.00% Center Spread
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm