  • SG3225VAN155.52000M-KEGA3
SG3225VAN155.52000M-KEGA3
advertisement
Manufacturer No:
SG3225VAN155.52000M-KEGA3
Manufacturer:
Epson
HK JDW NO:
262-SG3225VAN155.52000M-KEGA3
Package:
SMD/SMT
Step5Bar-code shipping tag
SG3225VAN155.52000M-KEGA3
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    155.52MHz
  • Frequency Stability
    30 ppm
  • Max Supply Current
    30mA
  • Height
    1.1938mm
  • Length
    3.2004mm
  • Width
    2.4892mm