  • SI-B8R112560WW
SI-B8R112560WW
advertisement
Manufacturer No:
SI-B8R112560WW
HK JDW NO:
700-SI-B8R112560WW
Package:
Datasheet:
SI-B8R112560WW
Step5Bar-code shipping tag
SI-B8R112560WW
  • Series
    LT-E562A
  • Published
    2015
  • Size / Dimension
    560.00mm Lx24.00mm W
    Linear Light Strip
  • Max Current Rating
    360mA
  • Voltage - Forward (Vf) (Typ)
    37.4V
  • Current - Test
    300mA
  • Lumens/Watt @ Current - Test
    135 lm/W
  • CCT (K)
    5000K 4-Step MacAdam Ellipse
  • Forward Voltage
    37.4V
  • Current - Max
    360mA
  • Lens Type
    Flat
  • Temperature - Test
    50°C
  • Flux @ Current/Temperature - Test
    1518lm Typ
  • Height
    5.80mm
  • Length
    560mm
  • Width
    24mm