  • SI-B8T112250WW
SI-B8T112250WW
advertisement
Manufacturer No:
SI-B8T112250WW
HK JDW NO:
700-SI-B8T112250WW
Package:
Datasheet:
SI-B8T112250WW
Step5Bar-code shipping tag
SI-B8T112250WW
  • Series
    Finger-SQ30B
  • Published
    2014
  • Size / Dimension
    259.00mm Lx250.00mm W
  • Part Status
    Obsolete
  • Color
    White, Neutral
  • Configuration
    Rectangle
  • Max Current Rating
    900mA
  • Voltage - Forward (Vf) (Typ)
    15.3V
  • Current - Test
    700mA
  • Lumens/Watt @ Current - Test
    134 lm/W
  • CCT (K)
    4000K 3-Step MacAdam Ellipse
  • Forward Voltage
    15.3V
  • Current - Max
    900mA
  • Temperature - Test
    35°C
  • Flux @ Current/Temperature - Test
    1440lm Typ
  • Height
    5.80mm
  • Length
    259mm
  • Width
    250mm