  • SI-B8U16156001
SI-B8U16156001
advertisement
Manufacturer No:
SI-B8U16156001
HK JDW NO:
700-SI-B8U16156001
Step5Bar-code shipping tag
SI-B8U16156001
  • Series
    LT-H564A
  • Published
    2014
  • Size / Dimension
    560.00mm Lx40.00mm W
  • Part Status
    Obsolete
  • Configuration
    Linear Light Strip
  • Max Current Rating
    1.2A
  • Voltage - Forward (Vf) (Typ)
    23.2V
  • Current - Test
    700mA
  • Lumens/Watt @ Current - Test
    150 lm/W
  • CCT (K)
    3500K 3-Step MacAdam Ellipse
  • Forward Voltage
    23.2V
  • Current - Max
    1.2A
  • Temperature - Test
    45°C
  • Flux @ Current/Temperature - Test
    2440lm Typ
  • Height
    5.60mm
  • Length
    560mm
  • Width
    40mm