  • SI-B8U172560WW
SI-B8U172560WW
advertisement
Manufacturer No:
SI-B8U172560WW
Manufacturer:
Samsung Semiconductor
HK JDW NO:
700-SI-B8U172560WW
Package:
Datasheet:
SI-B8U172560WW
Description:
LED MOD LTM562CG2 WARM WHT STRIP
Step5Bar-code shipping tag
SI-B8U172560WW
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    4 Weeks
  • Published
    2016
  • Series
    LT-M562C_G2
  • Size / Dimension
    560.00mm Lx18.00mm W
  • Part Status
    Active
  • Color
    White, Warm
  • Configuration
    Linear Light Strip
  • Max Current Rating
    1.08A
  • Voltage - Forward (Vf) (Typ)
    24V
  • Current - Test
    700mA
  • Lumens/Watt @ Current - Test
    153 lm/W
  • CCT (K)
    3500K 4-Step MacAdam Ellipse
  • Forward Voltage
    24V
  • Current - Max
    1.08A
  • Temperature - Test
    50°C
  • Flux @ Current/Temperature - Test
    2575lm Typ
  • Height
    4.40mm
  • Length
    560mm
  • Width
    18mm