  • SI-B8V341560WW
SI-B8V341560WW
advertisement
Manufacturer No:
SI-B8V341560WW
HK JDW NO:
700-SI-B8V341560WW
Step5Bar-code shipping tag
SI-B8V341560WW
  • Series
    LT-F562A
  • Size / Dimension
    560.00mm Lx18.00mm W
  • Color
    White, Warm
  • Configuration
    Linear Light Strip
  • Voltage - Forward (Vf) (Typ)
    24.7V
  • Current - Test
    1.35A
  • Lumens/Watt @ Current - Test
    129 lm/W
  • CCT (K)
    3000K 4-Step MacAdam Ellipse
  • Forward Voltage
    24.7V
  • Flux @ Current/Temperature - Test
    4310lm Typ
  • Height
    5.20mm
  • Length
    560mm
  • Width
    18mm