  • SI-B9T111560WW
SI-B9T111560WW
advertisement
Manufacturer No:
SI-B9T111560WW
Manufacturer:
Samsung Semiconductor
HK JDW NO:
700-SI-B9T111560WW
Package:
Datasheet:
SI-B9T111560WW
Description:
LED 4000K 90CRI LM561B
Step5Bar-code shipping tag
SI-B9T111560WW
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Published
    2015
  • Series
    LT-M562F
  • Size / Dimension
    560.00mm Lx18.00mm W
  • Part Status
    Obsolete
  • Color
    White, Neutral
  • Configuration
    Linear Light Strip
  • Max Current Rating
    450mA
  • Voltage - Forward (Vf) (Typ)
    24.7V
  • Current - Test
    450mA
  • Lumens/Watt @ Current - Test
    105 lm/W
  • CCT (K)
    4000K 3-Step MacAdam Ellipse
  • CRI (Color Rendering Index)
    90
  • Forward Voltage
    24.7V
  • Current - Max
    450mA
  • Temperature - Test
    50°C
  • Flux @ Current/Temperature - Test
    1170lm Typ
  • Height
    5.80mm
  • Length
    560mm
  • Width
    18mm