  • SI5334C-B01986-GM
SI5334C-B01986-GM
advertisement
Manufacturer No:
SI5334C-B01986-GM
HK JDW NO:
715-SI5334C-B01986-GM
Package:
24-VFQFN Exposed Pad
Datasheet:
SI5334C-B01986-GM
Description:
4-OUTPUT, ANY FREQUENCY(<200MHZ)
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SI5334C-B01986-GM
  • Packaging
    Tray
  • Additional Feature
    ALSO OPERATES WITH 2.5V AND 3.3V NOMINAL SUPPLY
  • Supply Voltage
    1.8V
  • Terminal Pitch
    0.5mm
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    1.98V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    1.71V
  • Primary Clock/Crystal Frequency-Nom
    710MHz
  • Output Clock Frequency-Max
    200MHz
  • Height Seated (Max)
    0.9mm
  • Length
    4mm
  • Width
    4mm