  • SI5338A-B05710-GMR
SI5338A-B05710-GMR
advertisement
Manufacturer No:
SI5338A-B05710-GMR
HK JDW NO:
715-SI5338A-B05710-GMR
Description:
I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SI5338A-B05710-GMR
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Additional Feature
    IT ALSO OPERATES AT 2.5V AND 3.3V NOMINAL
  • Supply Voltage
    1.8V
  • Terminal Pitch
    0.5mm
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    1.98V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    1.71V
  • Primary Clock/Crystal Frequency-Nom
    30MHz
  • Output Clock Frequency-Max
    710MHz
  • Height Seated (Max)
    0.9mm
  • Length
    4mm
  • Width
    4mm