  • SI5344B-B03750-GM
SI5344B-B03750-GM
advertisement
Manufacturer No:
SI5344B-B03750-GM
HK JDW NO:
715-SI5344B-B03750-GM
Package:
Datasheet:
SI5344B-B03750-GM
Description:
1.8V Clock Generators 44 Terminals Tray
Step5Bar-code shipping tag
SI5344B-B03750-GM
  • Factory Lead Time
    4 Weeks
  • Packaging
    Tray
  • Number of Terminations
    44
  • Supply Voltage
    1.8V
  • Terminal Pitch
    0.5mm
  • Time@Peak Reflow Temperature-Max (s)
    30
  • JESD-30 Code
    S-XQCC-N44
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    1.89V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    1.71V
  • Primary Clock/Crystal Frequency-Nom
    750MHz
  • Output Clock Frequency-Max
    350MHz
  • Height Seated (Max)
    0.9mm
  • Length
    7mm
  • Width
    7mm