  • SIT1618AEU2-33E
SIT1618AEU2-33E
advertisement
Manufacturer No:
SIT1618AEU2-33E
HK JDW NO:
707-SIT1618AEU2-33E
Datasheet:
SIT1618AEU2-33E
Step5Bar-code shipping tag
SIT1618AEU2-33E
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVCMOS, LVTTL
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    4.5mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    4.1mA
  • Available Frequency Range
    7.3728MHz~48MHz
  • Height Seated (Max)
    0.030 0.76mm