  • SIT2001BIBS-28N
SIT2001BIBS-28N
advertisement
Manufacturer No:
SIT2001BIBS-28N
HK JDW NO:
707-SIT2001BIBS-28N
Datasheet:
SIT2001BIBS-28N
Step5Bar-code shipping tag
SIT2001BIBS-28N
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.114Lx0.063W 2.90mmx1.60mm
  • Voltage - Supply
    2.8V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Current - Supply (Max)
    4.5mA
  • Available Frequency Range
    1MHz~110MHz
  • Height Seated (Max)
    0.057 1.45mm