  • SIT2001BITS-33S
SIT2001BITS-33S
advertisement
Manufacturer No:
SIT2001BITS-33S
HK JDW NO:
707-SIT2001BITS-33S
Datasheet:
SIT2001BITS-33S
Step5Bar-code shipping tag
SIT2001BITS-33S
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.114Lx0.063W 2.90mmx1.60mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    HCMOS, LVCMOS
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Current - Supply (Max)
    4.5mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    4.3μA
  • Available Frequency Range
    1MHz~110MHz
  • Height Seated (Max)
    0.057 1.45mm