  • SIT2018AALS-33S
SIT2018AALS-33S
advertisement
Manufacturer No:
SIT2018AALS-33S
HK JDW NO:
707-SIT2018AALS-33S
Datasheet:
SIT2018AALS-33S
Step5Bar-code shipping tag
SIT2018AALS-33S
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    SiT2018
  • Size / Dimension
    0.114Lx0.063W 2.90mmx1.60mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVCMOS, LVTTL
  • Function
    Standby
  • Current - Supply (Max)
    4.5mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    8.5μA
  • Available Frequency Range
    1MHz~110MHz
  • Height Seated (Max)
    0.057 1.45mm