  • SIT2024AERS-18N
SIT2024AERS-18N
advertisement
Manufacturer No:
SIT2024AERS-18N
HK JDW NO:
707-SIT2024AERS-18N
Datasheet:
SIT2024AERS-18N
Step5Bar-code shipping tag
SIT2024AERS-18N
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Size / Dimension
    0.114Lx0.064W 2.90mmx1.63mm
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVCMOS, LVTTL
  • Current - Supply (Max)
    4.5mA
  • Available Frequency Range
    1MHz~110MHz
  • Height Seated (Max)
    0.057 1.45mm