  • SIT3807ACLG-28SG
SIT3807ACLG-28SG
advertisement
Manufacturer No:
SIT3807ACLG-28SG
HK JDW NO:
707-SIT3807ACLG-28SG
Datasheet:
SIT3807ACLG-28SG
Step5Bar-code shipping tag
SIT3807ACLG-28SG
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.106Lx0.094W 2.70mmx2.40mm
  • Voltage - Supply
    2.8V
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Current - Supply (Max)
    33mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    70μA
  • Available Frequency Range
    1.544MHz~49.152MHz
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm