  • SIT3807ACMC-28NB
SIT3807ACMC-28NB
advertisement
Manufacturer No:
SIT3807ACMC-28NB
HK JDW NO:
707-SIT3807ACMC-28NB
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
SIT3807ACMC-28NB
Step5Bar-code shipping tag
SIT3807ACMC-28NB
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    2.8V
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    33mA
  • Available Frequency Range
    1.544MHz~49.152MHz
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm