  • SIT3807AIZD-25NB
SIT3807AIZD-25NB
advertisement
Manufacturer No:
SIT3807AIZD-25NB
HK JDW NO:
707-SIT3807AIZD-25NB
Datasheet:
SIT3807AIZD-25NB
Step5Bar-code shipping tag
SIT3807AIZD-25NB
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    33mA
  • Available Frequency Range
    1.544MHz~49.152MHz
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm