  • SIT3808ACX2-18NE
SIT3808ACX2-18NE
advertisement
Manufacturer No:
SIT3808ACX2-18NE
HK JDW NO:
707-SIT3808ACX2-18NE
Datasheet:
SIT3808ACX2-18NE
Step5Bar-code shipping tag
SIT3808ACX2-18NE
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    31mA
  • Available Frequency Range
    1MHz~80MHz
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm