  • SIT3808AIFC-25SZ
SIT3808AIFC-25SZ
advertisement
Manufacturer No:
SIT3808AIFC-25SZ
HK JDW NO:
707-SIT3808AIFC-25SZ
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
SIT3808AIFC-25SZ
Step5Bar-code shipping tag
SIT3808AIFC-25SZ
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVCMOS, LVTTL
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Current - Supply (Max)
    33mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    70μA
  • Available Frequency Range
    1MHz~80MHz
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm