  • SIT5157AC-FB33IR
SIT5157AC-FB33IR
advertisement
Manufacturer No:
SIT5157AC-FB33IR
HK JDW NO:
707-SIT5157AC-FB33IR
Datasheet:
SIT5157AC-FB33IR
Step5Bar-code shipping tag
SIT5157AC-FB33IR
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
    LVCMOS
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    62mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    52mA
  • Available Frequency Range
    60.000001MHz~220MHz
  • Height Seated (Max)
    0.042 1.06mm