  • SIT8008BIL3-18E
SIT8008BIL3-18E
advertisement
Manufacturer No:
SIT8008BIL3-18E
HK JDW NO:
707-SIT8008BIL3-18E
Datasheet:
SIT8008BIL3-18E
Step5Bar-code shipping tag
SIT8008BIL3-18E
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tube
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    4.1mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    4mA
  • Available Frequency Range
    1MHz~110MHz
  • Max Supply Current
    4.1mA
  • Height
    787.4μm
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm
  • Length
    5.0038mm
  • Width
    3.2004mm