  • SIT8009ACR81-33E
SIT8009ACR81-33E
advertisement
Manufacturer No:
SIT8009ACR81-33E
HK JDW NO:
707-SIT8009ACR81-33E
Datasheet:
SIT8009ACR81-33E
Step5Bar-code shipping tag
SIT8009ACR81-33E
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    HCMOS, LVCMOS
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    7.5mA
  • Available Frequency Range
    115MHz~137MHz
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm