  • SIT8009ACU21-33S
SIT8009ACU21-33S
advertisement
Manufacturer No:
SIT8009ACU21-33S
HK JDW NO:
707-SIT8009ACU21-33S
Datasheet:
SIT8009ACU21-33S
Step5Bar-code shipping tag
SIT8009ACU21-33S
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Current - Supply (Max)
    7.5mA
  • Available Frequency Range
    115MHz~137MHz
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C