  • SIT8009BIF21-33S
SIT8009BIF21-33S
advertisement
Manufacturer No:
SIT8009BIF21-33S
HK JDW NO:
707-SIT8009BIF21-33S
Datasheet:
SIT8009BIF21-33S
Step5Bar-code shipping tag
SIT8009BIF21-33S
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    HCMOS, LVCMOS
  • Function
    Standby
  • Current - Supply (Max)
    7.5mA
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 0.75mm
  • Operating Frequency
    115MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    4.2mA
  • Available Frequency Range
    115MHz~137MHz
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm