  • SIT8209AI-G-33S
SIT8209AI-G-33S
advertisement
Manufacturer No:
SIT8209AI-G-33S
HK JDW NO:
707-SIT8209AI-G-33S
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
SIT8209AI-G-33S
Step5Bar-code shipping tag
SIT8209AI-G-33S
    Select All
  • Available Frequency Range
    80.000001MHz~220MHz
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    SiT8209
  • Published
    2012
  • Size / Dimension
    0.106Lx0.094W 2.70mmx2.40mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Function
    Standby
  • Current - Supply (Max)
    36mA