  • SIT8918AAT8-28N
SIT8918AAT8-28N
advertisement
Manufacturer No:
SIT8918AAT8-28N
HK JDW NO:
707-SIT8918AAT8-28N
Datasheet:
SIT8918AAT8-28N
Step5Bar-code shipping tag
SIT8918AAT8-28N
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    2.8V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Current - Supply (Max)
    4.7mA
  • Available Frequency Range
    1MHz~110MHz
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm