  • SIT8918BAF3-25N
SIT8918BAF3-25N
advertisement
Manufacturer No:
SIT8918BAF3-25N
HK JDW NO:
707-SIT8918BAF3-25N
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
SIT8918BAF3-25N
Step5Bar-code shipping tag
SIT8918BAF3-25N
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVCMOS
  • Current - Supply (Max)
    4.5mA
  • Programmable Type
    Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
  • Available Frequency Range
    1MHz~110MHz
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm