  • SIT8919AAT3-33E
SIT8919AAT3-33E
advertisement
Manufacturer No:
SIT8919AAT3-33E
HK JDW NO:
707-SIT8919AAT3-33E
Step5Bar-code shipping tag
SIT8919AAT3-33E
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    8mA
  • Available Frequency Range
    115.194001MHz~137MHz
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm