  • SIT8919AEF8-33S
SIT8919AEF8-33S
advertisement
Manufacturer No:
SIT8919AEF8-33S
HK JDW NO:
707-SIT8919AEF8-33S
Step5Bar-code shipping tag
SIT8919AEF8-33S
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVCMOS, LVTTL
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Current - Supply (Max)
    8mA
  • Available Frequency Range
    115.194001MHz~137MHz
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm