  • SIT8921AMB2-18E
SIT8921AMB2-18E
advertisement
Manufacturer No:
SIT8921AMB2-18E
HK JDW NO:
707-SIT8921AMB2-18E
Datasheet:
SIT8921AMB2-18E
Step5Bar-code shipping tag
SIT8921AMB2-18E
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Series
    SiT8921
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVCMOS
  • Function
    Enable/Disable, Standby
  • Current - Supply (Max)
    8mA
  • Available Frequency Range
    119.342001MHz~137MHz
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm