  • SIT8921AMT1-18S
SIT8921AMT1-18S
advertisement
Manufacturer No:
SIT8921AMT1-18S
HK JDW NO:
707-SIT8921AMT1-18S
Datasheet:
SIT8921AMT1-18S
Step5Bar-code shipping tag
SIT8921AMT1-18S
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Current - Supply (Max)
    8mA
  • Available Frequency Range
    119.342001MHz~137MHz
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm