  • SIT8924AAF3-18E
SIT8924AAF3-18E
advertisement
Manufacturer No:
SIT8924AAF3-18E
HK JDW NO:
707-SIT8924AAF3-18E
Datasheet:
SIT8924AAF3-18E
Step5Bar-code shipping tag
SIT8924AAF3-18E
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVCMOS, LVTTL
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    4.5mA
  • Available Frequency Range
    1MHz~110MHz
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm