  • SIT8924BAR3-28N
SIT8924BAR3-28N
advertisement
Manufacturer No:
SIT8924BAR3-28N
HK JDW NO:
707-SIT8924BAR3-28N
Datasheet:
SIT8924BAR3-28N
Step5Bar-code shipping tag
SIT8924BAR3-28N
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    2.8V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Current - Supply (Max)
    4.8mA
  • Available Frequency Range
    1MHz~110MHz
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm