  • SIT8924BEB8-33N
SIT8924BEB8-33N
advertisement
Manufacturer No:
SIT8924BEB8-33N
HK JDW NO:
707-SIT8924BEB8-33N
Datasheet:
SIT8924BEB8-33N
Step5Bar-code shipping tag
SIT8924BEB8-33N
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Current - Supply (Max)
    4.8mA
  • Available Frequency Range
    1MHz~110MHz
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm