  • SIT8924BML2-25E
SIT8924BML2-25E
advertisement
Manufacturer No:
SIT8924BML2-25E
HK JDW NO:
707-SIT8924BML2-25E
Datasheet:
SIT8924BML2-25E
Step5Bar-code shipping tag
SIT8924BML2-25E
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Current - Supply (Max)
    4.8mA
  • Available Frequency Range
    1MHz~110MHz
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm