  • SIT9002AC-18H33SQ
SIT9002AC-18H33SQ
advertisement
Manufacturer No:
SIT9002AC-18H33SQ
HK JDW NO:
707-SIT9002AC-18H33SQ
Datasheet:
SIT9002AC-18H33SQ
Step5Bar-code shipping tag
SIT9002AC-18H33SQ
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency Stability
    25 ppm
  • Output
    LVPECL
  • Function
    Standby
  • Current - Supply (Max)
    84mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    10μA
  • Available Frequency Range
    1MHz~199MHz
  • Max Supply Current
    84mA
  • Spread Spectrum Bandwidth
    -1.00% Down Spread
  • Height
    990.6μm
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm
  • Length
    7.0104mm
  • Width
    5.0038mm