  • SIT9005ACA7H-25NB
SIT9005ACA7H-25NB
advertisement
Manufacturer No:
SIT9005ACA7H-25NB
HK JDW NO:
707-SIT9005ACA7H-25NB
Datasheet:
SIT9005ACA7H-25NB
Step5Bar-code shipping tag
SIT9005ACA7H-25NB
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Current - Supply (Max)
    6.5mA
  • Available Frequency Range
    1MHz~141MHz
  • Spread Spectrum Bandwidth
    ±0.25% Center Spread
  • Height Seated (Max)
    0.030 0.76mm