  • SIT9005ACB2G-28EH
SIT9005ACB2G-28EH
advertisement
Manufacturer No:
SIT9005ACB2G-28EH
HK JDW NO:
707-SIT9005ACB2G-28EH
Datasheet:
SIT9005ACB2G-28EH
Step5Bar-code shipping tag
SIT9005ACB2G-28EH
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    2.8V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVCMOS
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    6.5mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    6.5mA
  • Available Frequency Range
    1MHz~141MHz
  • Spread Spectrum Bandwidth
    -2.1% Down Spread
  • Height Seated (Max)
    0.030 0.76mm