  • SIT9005AIU2H-33EJ
SIT9005AIU2H-33EJ
advertisement
Manufacturer No:
SIT9005AIU2H-33EJ
HK JDW NO:
707-SIT9005AIU2H-33EJ
Datasheet:
SIT9005AIU2H-33EJ
Step5Bar-code shipping tag
SIT9005AIU2H-33EJ
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVCMOS
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    6.5mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    6.5mA
  • Available Frequency Range
    1MHz~141MHz
  • Spread Spectrum Bandwidth
    ±1.28% Center Spread
  • Height Seated (Max)
    0.030 0.76mm