  • SK-GEN4-24PT-AR
SK-GEN4-24PT-AR
advertisement
Manufacturer No:
SK-GEN4-24PT-AR
HK JDW NO:
3-SK-GEN4-24PT-AR
Package:
Datasheet:
SK-GEN4-24PT-AR
Description:
DISPLAY LCD TFT 2.4" 240X320
Step5Bar-code shipping tag
SK-GEN4-24PT-AR
  • Factory Lead Time
    4 Weeks
  • Published
    2013
  • Interface
    I2C, Parallel, TTL
  • Viewing Area
    36.70mm W x 49.00mm H
    LED - White
  • Touchscreen
    Resistive
  • Dot Pixels
    240 x 320
  • Diagonal Screen Size
    2.4 60.96mm
  • Dot Pitch
    0.15mm Wx0.15mm H