  • SLE18S2403B01
SLE18S2403B01
advertisement
Manufacturer No:
SLE18S2403B01
HK JDW NO:
732-SLE18S2403B01
Package:
Datasheet:
SLE18S2403B01
Description:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 17W
Step5Bar-code shipping tag
SLE18S2403B01
  • Operating Temperature
    0°C~45°C
  • Series
    SLE18 (18W)
  • Size / Dimension
    3.46Lx1.18W x 2.24 H 88.0mmx30.0mmx57.0mm
  • Power (Watts)
    17W
  • Current - Output (Max)
    700mA
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Voltage - Output
    24V
  • Output Connector
    Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
  • No Load Power Consumption
    75mW Max