  • SLF6028T-220MR77
SLF6028T-220MR77
advertisement
Manufacturer No:
SLF6028T-220MR77
Manufacturer:
TDK Corporation
HK JDW NO:
769-SLF6028T-220MR77
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SLF6028T-220MR77
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SLF6028T-220MR77
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Lifecycle Status
    OBSOLETE (Last Updated: 1 month ago)
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Material - Core
    Ferrite
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    SLF
  • Published
    1999
  • Size / Dimension
    0.236Lx0.236W 6.00mmx6.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Pbfree Code
    no
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • ECCN Code
    EAR99
  • Type
    Wirewound
  • HTS Code
  • Shielding
    Shielded
  • Current Rating
    1.3A
  • Inductance
    22μH
  • Test Frequency
    1kHz
  • DC Resistance (DCR)
    124.8mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    1kHz
  • Current - Saturation
    770mA
  • Height Seated (Max)
    0.118 3.00mm