  • SLLCP23-1540P55
SLLCP23-1540P55
advertisement
Manufacturer No:
SLLCP23-1540P55
HK JDW NO:
124-SLLCP23-1540P55
Description:
LIGHT CURTAIN FINGER/HAND 23MM
Step5Bar-code shipping tag
SLLCP23-1540P55
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Weight
  • Mfr
    Banner Engineering Corporation
  • Operating Temperature
    -20°C ~ 55°C
  • Series
    EZ-SCREEN LS
  • Voltage - Supply
    24VDC
  • Ingress Protection
    IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
  • Detection Capability
    23mm
  • Protective Height
    1540mm