  • SLLCP23-840-B16
SLLCP23-840-B16
advertisement
Manufacturer No:
SLLCP23-840-B16
HK JDW NO:
124-SLLCP23-840-B16
Description:
LIGHT CURTAIN FINGER/HAND 23MM
Step5Bar-code shipping tag
SLLCP23-840-B16
    Select All
  • Beam Pitch
  • Features
    Blanking
  • Operating Temperature
    -20°C ~ 55°C
  • Series
    EZ-SCREEN LS
  • Voltage - Supply
    24VDC
  • Detection Capability
    23mm
  • Protective Height
    840mm