  • SLLE14-630-S
SLLE14-630-S
advertisement
Manufacturer No:
SLLE14-630-S
HK JDW NO:
124-SLLE14-630-S
Description:
LIGHT CURTAIN FINGER 14MM
Step5Bar-code shipping tag
SLLE14-630-S
  • Operating Temperature
    -20°C ~ 55°C
  • Voltage - Supply
    24VDC
  • Detection Capability
    14mm
  • Operating Range
    0.1m ~ 12.0m
  • Protective Height
    630mm